Narzędzia i talent do wykonanej na zamówienie Platinum Jewelry

Diamentowy pierścionek zaręczynowy jest prawdopodobnie najbardziej przyjęty ze wszystkich biżuterii. To dzieło, że nawet najczęstszych mężczyzn i kobiet doceniają, a tworzenie wzywa do umiejętności, które cofają się stulecia. [Jerome Kelty] Rzemiosło na zamówienie biżuteria z Platinum. Oto dokładny spojrzenie na jego proces.

Pierwszym krokiem jego instruktowanego posta jest tak długi, że możesz się oszukać w myśleniu, że to cały post. Pokazuje sprzęt, który użył w robieniu tego pierścienia przed wzornictwem do rzeczywistości – pomyśleliśmy, że użycie woskusax do odebrania małych kamieni jest ciekawą techniką.

Kliknij kroki, aby zobaczyć, że zaczyna się od rysunku CAD. Model ten jest wysyłany wyłączony do odlewu i dochodzi do tyłu jako ponadgabarytowy pusty, który następnie zaczyna posprzątać. Gama różnych plików przynosi go do gotowego kształtu. Przygotuje obszary, w których zostaną ustawione kamienie. Wycieczka do kółko buffingowego daje jej połysk, którego potrzebuje, zanim diamenty są wprowadzane na miejscu.

Regularne czytniki Hackaday mogą rozpoznać jego imię. Kiedy [Jerome] nie tworzy biżuterii, który buduje animatronics, jak drapieżnik lub repliki stargate.

Leave a Reply

Your email address will not be published.