Umieszczenie się wewnątrz ekranu

Uncategorized

Oto fascynujący rozwój, który łączy światło, dźwięk, a także gest rozpoznawania, aby wykonać atmosferę światła 360 stopni, a także dźwięk. Nazywa się bitową kopułą, a także podczas gdy zdjęcia, a także wideo są niezwykle fajne, jesteśmy pewni, że jest bardziej imponujący w prawdziwym życiu.

Kopuła jest zbudowana z ponad stu trójkątów wykonanych z arkusza izolacji piankowej, co powoduje strukturę o średnicy 10 stóp, a także siedem, a także pół stopy wysokości. Każdy róg tych paneli ma LED RGB napędzany przez Rainboduino, który jest z kolei zarządzany przez komputer zaczepiony tak samo jak Kinect.

Proces interakcji z kopułą rozpoczyna się przez przejście wewnątrz, a także aktywowanie procesu kalibracji. Mając indywidualny punkt ramiona w różnych punktach wewnątrz kopuły, komputer może niezawodnie powiedzieć, gdzie wskazuje jednostkę, a także reagować, gdy pojedyncze cykle z funkcjami kopuły.

Jest wiele rzeczy, jaką kopuła może to zrobić, np. Umożliwienia jednostce prowadzenia pokazu światła audio-wizualnego, uruchom program medytacyjny, a nawet grać w węża, a także Pac-Man. Możesz sprawdzić te gry, a także więcej w filmach po przerwie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.