Zbuduj swój własny armator powietrza o wysokiej mocy z PVC

Uncategorized

[Nighthawkinlight] A.K.A. Kandyny powietrzne PCV są świetne, a także wszyscy powinni rozwijać jedną z nich w pewnym momencie w swoim życiu, jednak to, co naprawdę sprawia, że ​​to opracowanie jest wyjątkowe, jest zawór. [Ben] wyprodukował zawór tłokowy dla tej armaty, którą można opracować z częściami pochodzącymi z magazynu dostaw domowych. Każdy może rozwinąć tę rzecz, jak również wszyscy powinni.

Zamiast wykorzystać zawór kuli lub inną inną instancję, aby wywrzeć powietrze bezpośrednio z zbiornika do komory tej armaty powietrznej PVC, [Ben] wykorzystuje znacznie więcej inteligentnego projektu. Jest to baryłka uszczelniająca działo powietrza PVC, z poruszającym tłokiem uszczelnionym na gumowym zacisku węża w beczce. Dodawanie powietrza z zaworem napełniania przesuwa tłok do przodu, umożliwiający wyciek powietrza do wycieku do zbiornika. Zasilanie powietrzem jest następnie odłączone, a także ustawiony zwolniony wyzwalający tłok, aby przeniesienie do tyłu. Wywala to całe powietrze w zbiorniku do baryłki natychmiast, co powoduje szybsze kule Ping Pong, a także ziemniaki.

Oryginał ustawiony dla tej dużej mocy PVC Air Cannon wykorzystywany jest łatwy zawór kuli do spustu. [Ben] nie był taka jak ta usługa – trudno było otworzyć, jak również nieco unergonomiczne. Zawór kuli wyruszył, ponieważ został zastąpiony przez zawór z systemu zraszaczy, zapewniając tę ​​dużej mocy armaty PVC Air Cannon Elegancki spust mosiądzu. Wygląda niesamowicie, a także może zabić arbuza z dwudziestu jardów. Co więcej można chcieć w dużej mocy PVC Air Cannon?

Możesz sprawdzić filmy do tego opracowywania – w tym przewodnik dla inteligentnego zaworu tłokowego – poniżej.

Leave a Reply

Your email address will not be published.