Hacking The Worldwide Station Station z szczoteczką do zębów

Uncategorized

[Douglas Adams] powie Ci nie zapamiętać swojego ręcznika, gdy dotyczy to podróży w okolicy. Jednak NASA może rozpocząć nakazywanie, że astronauci zawsze przynoszą szczoteczkę do zębów. Od tego czasu, gdy ostatnie prace naprawcze na ważnym elemencie stacji obszarze na całym świecie poszło nie tak, była to hack do zębów, który uratował dzień.

Culprit tutaj jest śruba, która nie byłaby ponownie siedzą po wymianie modułu przenoszenia mocy, która trasuje energię elektryczną z ogniw słonecznych do systemów elektrycznych stacji. dokładnie jak wiele razy miałeś trudności z niciami? Teraz umieść się w obszarze dopasowanym na orbicie przez osiem godzin, próbując zdobyć coś do pracy. Yikes!

Podobnie jak w filmach, był zespół inżynierów w mieleniu, który zebrał wszystkie dostawy oferowane w ISS. Dostosowali, że metalowe wióry w gwintowanym otworze wymagane do oczyszczenia, a także obszar gorzany dla śruby. Jeden z dwóch rodzajów szczotek zębnych na rękę działałby dla smaru, jednak trzeba było usztywnić. Podobnie było czyste do czyszczenia gwintów, które zostały skonstruowane z kabla zworki. Zdjęcia widoczne powyżej są kierunki krok po kroku, który zespół przesłany do astronautów, którzy reproskali swój hacked sprzęt, aby łącznie naprawy.

[Dzięki g tłum]

Leave a Reply

Your email address will not be published.